title

Park miejski Zarabie w Myślenicach

 

Komfortowy park dla mieszkańców Myślenic i okolic

Ocena odwiedzających:

Dodaj swoją recenzję u dołu strony!

Nikt jeszcze nie ocenił

Adres: [gmw_post_info info="city, zipcode, street" divider=", "];

Województwo: [gmw_post_info info="state" divider=""]

Współrzędne GPS: [gmw_post_info info="lat" divider=""]N, [gmw_post_info info="long" divider=""]W

Telefony: [gmw_post_info info="phone" divider=""]

[gmw_single_location item_type="post" elements="map,directions_link" address_fields="address,state" units="k" map_height="450px" map_width="100%" map_type="ROADMAP" zoom_level="13" scrollwheel_map_zoom="0" item_info_window="title,address,distance" user_map_icon="0" user_info_window="" no_location_message="Błąd mapy. Zgłoś nam to poniżej!"]

DLACZEGO WARTO ODWIEDZIĆ?

Park jest przystosowany do różnego rodzaju rekreacji. Dobry do wyjścia rodzinnego ze względu na atrakcje i przystosowania dla dzieci. Posiada nowy plac zabaw, ścieżki rowerowe i miejsca do kąpieli na rzece. Wewnątrz parku na dużej przestrzeni organizowane są duże imprezy plenerowe, koncerty, eventy. Po drugiej stronie rzeki jest także odkryty basen, korty tenisowe, skate-park, pole do mini golfa, boiska do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki.
Jako miejsce leżące pomiędzy górami, które przecina rzeka Raba jest także odpowiednim miejscem do wykonywania zdjęć plenerowych.

Godziny otwarcia:

[gmw_post_info info=”days”]

Park otwarty całą dobę

Ceny biletów:

Wstęp bezpłatny

W sieci:

www

WYBRANE ZDJĘCIA

myslenice5

 

 

 

Plany

Nie dodano

Zdjęcia

Filmy

Nie dodano

Rośliny

Nie dodano.

Historia

Nie dodano

Ciekawostki

W dzielnicy Zarabie zlokalizowana jest także hala sportowa z salą fitness i strzelnicą.

Interesującym obiektem jest także bulodrom. Ten ogólnodostępny obiekt jest zapleczem treningowym myślenickiego Klubu Petanque.

Dogodne położenie parku umożliwia wędrówkę na pobliskie góry – Chełm (można tam wyjechać kolejką krzesełkową, na szczecie wieża widokowa), Lubomir (obserwatorium astronomiczne na szczycie), czy Kudłacze, gdzie odpocząć można w schronisku.

Źródła zdjęć i informacji, ciekawe linki:

Miasto-info

Park zgłosiła:

Agnieszka Niepsuj

Wydarzenia

Nie dodano

Źródła zdjęć - pod każdym zdjęciem w powiększeniu. Źródła i autorzy opisów oraz dodatkowe licencje dla treści - przejdź do zakładki "Więcej Informacji" (powyżej).

Miejsca w pobliżu

[gmw_nearby_locations item_type="posts" post_types="page" nearby="item" units="kilometers" radius="100" results_count="5" orderby="distance" get_directions="Wskazówki dojazdu" no_results_message="W promieniu 100 km nie znaleźliśmy żadnego miejsca" show_map="0" show_distance="true" show_random="0" results_template="default"]

ZNASZ MIEJSCE, KTÓREGO NIE MAMY?

ZGŁOŚ JE DO NAS

PODOBA CI SIĘ TEN PROJEKT?

POMÓŻ MAPIE FINANSOWO

CHCESZ GO WSPÓŁTWORZYĆ?

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

NAPISZ RECENZJĘ: